İş arıyorum İş ilanları Özel Ders verenler Yenibiriş arayanlar eleman arayanlar,ceptelefonutamirkursu

Ana Sayfa::EĞİTİM::1-1 ÖZEL DERS ALMAK İSTİYORUM::Yazıcı dostu
English Speaking Club sessions Native English T's
Başlangıç:25 Mayıs 2010 Salı
Bitiş Tarihi:04 Haziran 2010 Cuma
Üye Bilgileri:  
  
 İlanı veren:EnglishClub
 Tel: 0212 232 75 54
 Konum:Turkey
 İlan Bilgileri:http://www.istanbulenglishclub.com
  
Ad Information:  
  
 Kisi/kurum:Eğitim Kurumu
 Ücret:20TL
 Egitim Yeri:Kurum Adresi
 Il/Ülke:İstanbul(Avr.)
 Adres:abide-i hürriyet cad. 147/7 sevim apt. kat:3
 Kurs Süresi:sessions everyday - no need to register
 Kontenjan:average 5
 Başlangıç Tarihi(gg/aa/yy):Everyday
 
 Detaylar:

İstanbul İngilizce Konuşma Kulübü  Profesyonel İngilizce Konuşma Seminerleri

İngilizce Konuşma Kulübü Programı
SPEAKING CLUB (KONUŞMA KULÜBÜ)
HAFTA İÇİ HERGÜN 13:00-15:00; 17:00-19:00 VE 19:30-21:30
CUMARTESİ & PAZAR 11:00-13:00 VE 14:00:16:00


Avrupa ve Amerika da Türklere İngilizce öğretimi konusunda uzman, seminerleri kraliyet akademisi tarafından onaylı, İngiliz Dili eğitiminin duayeni;
Can BAYSAL koordinatörlüğünde;
İstanbul İngilizce Konuşma Kulübü Şişli merkezinde Türk ve yabancı yönetmenleriyle seminerlerine devam etmektedir. İngilizce Konuşma üzerine odaklanan yapısıyla İstanbul İngilizce Konuşma Kulübü, bu konudaki açığı kapatmayı hedeflemekte ve sadece bunun üzerine çalışmalar yapmakta, projeler geliştirmektedir. Kullanılan metod İstanbul English Club tarafından geliştirilen, başka hiçbir yerde kullanılmayan ve tamamen İngilizce Konuşma tabanlı bir sistemdir. Soru, görüş, eleştiri ve önerilerinizi lütfen belirtiniz. Katılımcılarımızın ilgisine teşekkür ederiz.
www.istanbulenglishclub.com
Tel: 0212 232 75 54


İngilizce Konuşma Kulübünde kayıt ve devam mecburiyeti yoktur. Kulüp aktivitelerine bir kez katılım 20 TL dir. Açık büfe içecekler ve küçük ikramlar fiyata dahildir.


Duygu Duman
14 Tem 2009, 14:42
Herkese merhaba,
Konuşmak isteyip de konuşamamak çok zor. Engilish speaking club, "Altyapım var ama pratik yapsam gelişecek, çok fazla sözcük unutmuşum, dilbilgisi de aynı yolda" diyenler için doğru adres. Henüz 4-5 derse katılma şansım oldu. Ama sınıftan çıkınca nur doğmuş yüz ifademle ne kadar aydınlandığım eminim belli oluyordur. Şaka bir yana, öğretmenler gerçekten iyi ve en konuşmaya çekinen bile rahat edip konuşuyor. 2 saat süren derse bildiğim bütün İngilizce kurslarına göre çok cüzzi bir bedel ödeniyor. Ders devamlılığı 5 aylık peşin vb. olayı da yok kesinlikle. O hafta kendinize "lets speak English" dediğinizde, derse katılıp çıkışında ücreti ödemeniz yeterli. Açıkçası kendi disiplininizi de kendinniz kuruyorsunuz, devamlılığı kendiniz sağlıyorsunuz. Ayrıca farklı insanlarla tanışıyor, farklı meslek gruplarını da tanıyorsunuz. Çevre edinmek, kişisel iletişim becerilerini geliştirmek için de güzel. Bence her açıdan aklı başına gelmiş tüm arkadaşlara önerilmesi lazım bir sınıf... Kesinlikle öneririm ve bir derse denemek için mutlaka katılın.


Derya
30 Haz 2009, 00:27
Ben de kesinlikle tavsiye ederim hocalari gerçekten profesyonel Elvan ve Mo gercekten islerinde iyiler. İkisinin farkli bir tarzi var ama ikisini de tavsiye ediyorum.
Elvan sectigi konularla gunluk konusmalarda nelere ihtiyac duyabileceginizi ogretiyor gercekten cok faydalı.
Mo ingiliz ama aksani gerçekten cok iyi, daha once bir cok yerde calismis (Amerika, Çin, ...) bu nedenle onunla konusurken eger ogrenmek istediginiz Amerikan aksanıysa ona uygun sekilde dersi isliyor, dersler ve sectigi konular her zaman eglenceli ve gittiginize kesinlikle degiyor, gunluk konusma dili olarak ingilizcenizi gelistirmek istiyorsaniz kesinlikle dogru tercih ve yabanci biriyle konusma deneyimi isteyenler icin ise Mo gercekten iyi bir hocadir...

  
Ayrıntılara Geri Dön
 

İş arıyorum İş ilanları Özel Ders verenler Yenibiriş arayanlar eleman arayanlar,ceptelefonutamirkursu